MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1764162
WszystkieWszystkie1764162

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

Episkopat w Sanktuarium

Wyjątkowe wydarzeniem w historii Kościoła diecezjalnego miało miejsce w dniach 13 i 14 czerwca 2019 roku - w tych dniach odbyło się 373 Plenarne Zebranie Konferencji Episkopatu Polski w naszej diecezji.

W piątek natomiast nasza parafia gościła księży biskupów w naszej świątyni na Mszy Świętej o godz. 7:30. W celebrze uczestniczyli Pasterze kościołów diecezjalnych, kapłani z dekanatu i miasta Wałbrzycha. Na tej Eucharystii zgromadzili się licznie nasi Parafianie oraz gospodarz Wałbrzycha prezydent Roman Szełemej, wicewojewoda Kamil Zieliński,a także przedstawiciele rady miejskiej.

Był to wyjątkowy dzień nie tylko dla naszej parafii ale i dla całego Wałbrzycha, że mógł gościć cały Episkopat Polski.

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY