Wraz z Wydziałem Duszpasterskim Kurii Diecezji Świdnickiej serdecznie zapraszamy na Regionalną Konferencję Szkoleniową #PoprowadźAlpha na Dolnym Śląsku!

W czasie szkolenia będzie można dowiedzieć się, jak prowadzić Alpha (np. dla dorosłych lub studentów), Alpha dla Młodzieży oraz Kursy Małżeńskie.

Będą miały także miejsce specjalne spotkania dla kapłanów chcących ożywić życie w swoich parafiach. W czasie Konferencji zainteresowani dowiedzą się także, jak mówić wykłady i prowadzić modlitwę na Alpha.

Jeżeli pragniesz rozpocząć Alpha lub Kursy Małżeńskie w swoim środowisku - przyjdź, by poznać te narzędzia i nauczyć się ich używać. Jeżeli już prowadzisz któryś z tych Kursów - przyjdź, by poznać inne zaangażowane osoby z Twoich okolic i wymienić się z nimi swoimi doświadczeniami. Wielką radością będzie dla nas także wspólna modlitwa.

Czas: sobota 26 stycznia 2019 r., 10:00-18:00 (rejestracja od godz. 9:30).
Miejsce: budynki Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy Alei Jana Pawła II 1 w Wałbrzychu.

Więcej o wydarzeniu...