MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 14 września 2018 roku nasze sanktuarium odwiedziła grupa pielgrzymów z diecezji bielsko - żywieckiej z parafii MB Częstochowskiej wraz ze swoim księdzem proboszczem Januszem Dudkiem. Pielgrzymi uczestniczyli w Eucharystii, którą sprawował ks. Janusz. W  homilii ks. celebrans ukazał kwestię krzyża w życiu człowieka.

Na zakończenie Mszy św. gospodarz naszej parafii ks. Gargasewicz opowiedział historię naszej parafii. 

Po zakończonej Eucharystii pielgrzymi ucałowali relikwie Drzewa Krzyża Świętego. 

Ks. Proboszczowi Januszowi i Jego Wspólnocie życzymy wielu łask Bożych, by Jezus Chrystus nieustannie ich prowadził drogami zbawienia.

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: