Zdj. archiwalne parafii w Różance

26 lutego 2018 r. zmarł ks. Waldemar ZIEMBICKI w 46 r. życia, 20 r. kapłaństwa.

Ksiądz Waldemar ZIEMBICKI urodził się 23 lipca 1972 roku w Wałbrzychu w rodzinie robotniczej,  jako drugi z dwojga synów Stefana Ziembickiego  i Janiny zd. Ptak. Ochrzczony został 05 sierpnia 1972 r. w kościele parafialnym pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Sakrament bierzmowania przyjął też w parafii rodzinnej w dniu 5 maja 1987 roku z rąk ks. bpa Józefa Pazdura. Do Szkoły Podstawowej uczęszczał w Wałbrzychu w latach 1979 – 1987, a  w latach 1987-1992 kontynuował naukę w  Liceum Ogólnokształcącym też w Wałbrzychu. W związku za zmianą miejsca zamieszkania, jako uczeń stał się parafianinem parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu.

Więcej informacji...

UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ZOSTANĄ ODPRAWIONE W PIĄTEK (2.03.), O GODZ 1200 W NASZYM SANKTUARIUM RELIKWII DRZEWA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. LITURGII PRZEWODNICZYŁ BĘDZIE J.E. KS. BISKUP IGNACY DEC.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie