W środę, 27 grudnia, 2017 roku w kościele o godzinie 18.00 miała miejsce uroczysta Eucharystia z okazji imienin naszego ks. Proboszcza Jana Gargasewicza. Podczas tej Mszy św. modliliśmy się w intencji naszego kapłana, równocześnie dziękując Mu za jego nie tylko bardzo aktywną posługę na różnych odcinkach duszpasterstwa, ale i za to jak powiedział jeden z księży wikariuszy, że jest dla współpracowników jak ojciec, przyjaciel i brat.

Słowo Boże w tym dniu skierował do wiernych ks. Leonard - Salezjanin.

Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele grup parafialnych złożyli Księdzu Proboszczowi życzenia.

Księdzu Prałatowi życzymy, by nieustannie z taką miłością, troską i tak wielką aktywnością posługiwał w Kościele Chrystusowym. Niech św. Patron wyprasza księdzu Kustoszowi wszelkie potrzebne łaski.

Zdjęcia w galerii.