Październik jest miesiącem różańcowym. W kościele 15 października 2017 r. pod koniec Eucharystii o godz. 11.30 poświęciliśmy różańce dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św. Mamy setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. W czasie tych objawień Maryja mówiła, by odmawiać różaniec. Wielkie zadanie dla każdego z nas ! Mamy być apostołami Pana Jezusa, również przez to ze od najmłodszych lat będziemy wpajać najmłodszym wartości wiary. Mamy tu na myśli, właśnie te dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św. Tu wielkie zadanie przed rodzicami i dziadkami tych dzieci. Uczmy te dzieci modlitwy na różańcu. Niech te poświęcone różance będą używane przez dzieci, niech często sięgają po tę modlitwę różańcową. Módlmy się razem z tymi dziećmi na różańcu.

Zdjęcia w galerii.