MENU

 


 

Licznik odwiedzin

526276
WszystkieWszystkie526276

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

Margaretki w Polanicy i Wambierzycach

W sobotę, 14 października 2017 r., Margaretki z naszej parafii, wraz z ks. Pawłem, udały się do Polanicy Zdroju do ojców sercanów, gdzie znajduje się chyba najmniejsze sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Do ojców sercanów również trafi figura Matki Bożej Fatimskiej, która przez 3 lata odwiedzała parafie naszej diecezji. Tam u ojców sprawowana była Msza św., następnie ojciec Zdzisław przedstawił historię tego szczególnego - pięknego miejsca. Po wizycie w Polanicy pielgrzymi udali się do Wambierzyc - do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin, gdzie przed Figurą Pani Wambierzyckiej polecano opiece Maryi rodziny naszej parafii, by Ona - Królowa Rodzin -  strzegła wszystkie rodziny naszej wspólnoty parafialnej.

Apostolat Margaretka to grupa zazwyczaj kilku osób które każdego dnia modlą się za konkretnego księdza. W naszej  parafii swoją modlitwą kapłanów wspiera kilka Margaretek. Szerzej o tym apostolacie możemy poczytać na stronie internetowej margaretek.

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY