MENU

 


 

Licznik odwiedzin

565705
WszystkieWszystkie565705

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo

Pierwszy czwartek każdego miesiąca w naszej parafii w sposób szczególny kierujemy nasze intencje w stronę powołań. W modlitwie różańcowej przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30 - piątego października br. modliliśmy się w intencji nowych powołań, szczególnie do Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.  Różaniec w tym dniu prowadziło Towarzystwo Przyjaciół świdnickiego domu ziarna. Panu Jezusowi polecaliśmy również powołanych już robotników Pańskiego żniwa, pochodzących z naszej parafii, by byli jak najlepszymi narzędziami w ręku Boga w prowadzeniu do świętości powierzonych im wiernych.

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY