MENU

 


 

Licznik odwiedzin

553850
WszystkieWszystkie553850

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

Kurs ALPHA to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu

ALPHA to kurs dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś o chrześcijaństwie, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Możesz znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię życiowe pytania.

Kurs Alpha obejmuje 10 cotygodniowych spotkań. Rozpoczyna się uroczystą kolacją, na której jest przedstawiana idea kursu. Cotygodniowe spotkania zaczynają się od wspólnego posiłku, aby zregenerować swoje siły po całym dniu zajęć i chwilę odpocząć przed zajęciami kursu. W tym czasie można również bliżej poznać innych uczestników.

Po posiłku jest wykład, następnie przerwa na kawę i ciastko i wreszcie spotkanie w małej grupie – najbardziej cenione przez uczestników. Podczas niego możesz porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśniać swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący Cię problem. Możesz również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Ten kurs to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu, na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom.

Kursy Alpha organizowane w naszej parafii są darmowe (kolacje i materiały również), można jednak złożyć dobrowolny datek na pokrycie kosztów posiłku

Zgłoś swój udział! Rozpoczynamy uroczystą kolacją 9 października 2017.

 

Najbliższe terminy kursu Alpha w naszej parafii:

Jesienna Alpha - początek 9 października 2017 r. - godz. 18:30 - uroczysta kolacja

WSPÓLNOTY