W czwartek, 31 siepania br., w naszym Sanktuarium odbyła się konferencja rejonowa dla duchowieństwa świdnickiej diecezji.

Rozpoczęcie spotkania miało miejsce w kościele, gdzie księża uczestniczyli w adoracji Najświętszego Sakramentu, której przewodniczył ks. dr Wiesław Rusin. W tym czasie księża mogli również skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Następnie celebrowana była Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Ignacego Deca.

Po zakończonej Eucharystii kapłani przenieśli się do starej kaplicy, gdzie wysłuchali przygotowanej przez ks. dr Krzysztofa Czaplę konferencji.

W ostatniej części konferencji przedstawione zostały sprawy związane z wydarzeniami mającymi mieć miejsce w  naszej diecezji w miesiącach powakacyjnych.

Zdjęcia w galerii.