Szczęść Boże!

Witamy na stronie Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu. Strona opracowana została przez młodzież należącą do grup działających w Parafii. Będziemy się starali przekazywać na naszej stronie internetowej informacje dotyczące życia Sanktuarium i Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Ponadto na stronie zostaną umieszczone dane kontaktowe Parafii, zaprezentowane zostaną wspólnoty działające przy niej oraz opublikujemy archiwalne numery naszej gazetki Ave Crux! Utworzenie nieniejszej strony związane jest z ważnymi uroczystościami jubileuszowymi 25-lecia Parafii, które zostały zwieńczone podniesieniem naszej świątyni do rangi Sanktuarium. Mamy nadzieję, że strona stanie się dobrym źródłem informacji o naszym nowopowstałym Sanktuarium. Zapraszam do częstego odwiedzania naszego serwisu.

Ks. Łukasz