Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 2017

W czwartek, 15 czerwca br., w Kościele przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. W naszej Parafii główna Msza św. odbyła się o godz. 10.00, której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Ksiądz Proboszcz Jan Gargasewicz. Następie wspólnie w procesji z Najświętszym Sakramentem przeszliśmy ulicą Kasztelańską i Grodzką do czterech ołtarzy. Procesję ubogacała orkiestra dęta.

Na zakończenie ks. Proboszcz podziękował wszystkim grupom, Parafianom i Gościom, którzy tak licznie przyszli i wzięli udział w Procesji Bożego Ciała. Był to piękny wyraz wiary i świadectwo dla wielu innych, gdy tak tłumnie z całymi Rodzinami nasi Parafianie szli z tej wyjątkowej procesji.

Najmłodsi – czyli dzieci sypiące kwiatki otrzymały przy wyjściu z kościoła słodki upominek.

Zdjęcia w galerii.