MENU

 


 

Licznik odwiedzin

660782
WszystkieWszystkie660782

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

Bieszczady

Od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja nasi Parafianie z ks. Pawłem udali się na wschód Polski.

W piątek najpierw udaliśmy się na grób śp. ks. Prałata Andrzeja Raszpli. Tam wszyscy w modlitwie różańcowej polecaliśmy Panu Bogu zmarłego kapłana prosząc dla niego o dar zbawienia. Kolejnym miejscem było piękne miejsce mieszczące się niedaleko Przemyśla - Kalwaria Pacławska. Tam w czasie Mszy św. Polecaliśmy Panu Bogu nasze modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Słuchającej.

Kolejny dzień to zwiedzanie Izby Pamięci Pękalskiego, rejs statkiem po zaporze w Solinie, zwiedzanie Soliny oraz Eucharystia i zwiedzanie Ośrodka Caritas diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach - a tam: ogród biblijny, wystawa miniaturek cerkwi jakie występują na tamtych terenach. Na zakończenie sobotniego pielgrzymowania udaliśmy się do miejscowości Nowosiółki, gdzie mieści się Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie, tam przy śpiewne i grze na akordeonie odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.

Niedziela to zwiedzanie Komańczy - miejsca internowania Kardynała Wyszyńskiego, tam odbyła się Eucharystia i zwiedzanie obiektu. W drodze powrotnej udaliśmy się do Krakowskich Łagiewnik - do Sanktuarium Miłosiedzia Bożego.

Bardzo dziękujemy wszystkim Pielgrzymom za ten szczególny czas spędzony na Podkarpaciu.

MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W PIELGRZYMCE W BIESZCZADY ODBĘDZIE SIĘ 4 LIPCA O GODZINIE 700.

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY