Rozpoczęcie I Sezonu Motocyklowego w Wałbrzychu - PODZIĘKOWANIE

Serdeczne dzięki Danielowi Struczyńskiemu z Angry Wolf za wspólne zorganizowanie I Wałbrzyskiego Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego. Dziękuję Klubom Motocyklowym Road Runners MC Świdnica, MotoFrankenstein FG Ząbkowice Śląskie, God's Guards Świdnica, Angry Wolf FG Wałbrzych, Riders of Flames Wałbrzych i wszystkim pozostałym uczestnikom za wspólną modlitwę i spotkanie. LwG !

Szczególne wyrazy wdzięczności dla Księdza Prałata Jana Gargasewicza, proboszcza naszej wspólnoty parafialnej za przewodniczenie Uroczystej Eucharystii w trakcie której zostały poświęcone kaski i motocyke. Dziękuję również kaznodziei ks. Mateuszowi Pawlicy, Zespołowi Muzycznemu z naszej parafii za ubogacenie Mszy Świętej pięknym śpiewem i Liturgicznej Służbie Ołtarza :-)

Z Panem Bogiem

Ks. Marcin