III Droga Krzyżowa

Piątki Wielkiego Postu są przeniknięte nabożeństwem Drogi Krzyżowej Pana Jezusa. W naszej Wspólnocie o godzinie 900 i o godz.1730 mamy możliwość wspólnego rozważania Pasji Zbawiciela. Jesteśmy zbudowani, że wielu Parafian przychodzi i uczestniczy w tych nabożeństwach.

O godz. 900 po zakończonej Eucharystii, III nabożeństwo Drogi Krzyżowej  prowadził ks. Proboszcz w asyście Bractwa Krzyża św. Na godzinę 1730  rozważania przygotowała młodzież gimnazjalna - która kolejnego dnia otrzyma sakrament dojrzałości chrześcijańskiej,  wraz z ks. Marcinem, który jest odpowiedzialny za tegoroczne bierzmowanie.

Rozważania były ubogacone efektami multimedialnymi, przedstawiającymi sytuacje, zdarzenia współczesnego człowieka. Przy wspólnej modlitwie, również, o godz. 1730 swoją obecnością i zaangażowaniem wspierało nas również Bractwo Krzyża św., któremu bardzo dziękujemy.

Zdjęcia w galerii