W najbliższą środę rozpoczynamy w Kościele szczególny czas, 40 dni szansy jaką każdy z nas otrzymuje. Przez te 40 dni mamy okazję by przygotować się na najważniejsze święta w ciągu całego roku kościelnego -  na Paschę Pana Jezusa .

Dołóżmy wszelkich starań, by nie zmarnować kolejnego Wielkiego Postu w naszym życiu. Pamiętajmy, o nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu oraz o  nabożeństwie Gorzkich Żali w każdą niedzielę.

Nie zapomnijmy o poście ścisłym jaki obowiązuje nas  w środę popielcową.

Już teraz pamiętajmy o rekolekcjach, które w naszej Parafii rozpoczniemy 2 kwietnia 2017 r.

W ŚRODĘ POPIELCOWĄMsze św. z posypaniem głów popiołem odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 9.00, 12.00,16.30 i 18.00. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

Zachęcamy naszych Parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Znajdźmy czas w piątek na DROGĘ KRZYŻOWĄ, a w niedzielę na GORZKIE ŻALE. Droga krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 900  i o godz. 1730.  Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1715.