W przededniu Święta Niepodległości w naszej parafii odbył się koncert pieśni patriotycznych. Po wieczornej Mszy św. można było przyjść do kaplicy, w której najpiękniejsze utwory patriotyczne prezentowała dziecięca schola parafialna oraz chór parafialny.

Na początku spotkania wszyscy wspólnie odśpiewali hymn narodowy, następnie mikrofon przejęły dzieci. Zaśpiewały one między innymi takie pieśni jak "Ułani, ułani" oraz "Płynie Wisła, płynie". Ich występ został nagrodzony wielkimi brawami.

W kolejnej części chór parafialny wykonał pieśni patriotyczne i zachęcał wszystkich przybyłych do wspólnego śpiewania. Między pieśniami odczytywane były wiersze, które skłaniały do krótkiej refleksji.

Pod koniec głos zabrał ks. proboszcz, który podziękował wszystkim za przybycie. W szczególności słowa wdzięczności skierował do scholi dziecięcej oraz chóry za przygotowanie tak pięknego koncertu. Spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem Roty.

Zdjęcia w galerii.