Szczególnym czasem dla młodych, ale i dla wszystkich wierzących była wizyta Piotra naszych czasów - Papieża Franciszka. Papież przez ostanie dni lipca br. przebywał w naszej Ojczyźnie. Wyjątkowym  miejscem dla wielu tysięcy wiernych był w tych dniach Kraków. Właśnie tam odbyło się kolejne spotkanie młodych z całego świata z Papieżem. Był to szczególny czas dla Polaków, ponieważ od ostatniego spotkania młodych w Polsce minęło już po 25 latach. Wtedy tym szczególnym miejscem była Częstochowa.
     Również z naszej Parafii udała się grupa młodzieży i dorosłych, by razem ze swymi rówieśnikami z całego świata, umacniać swoją wiary, jednocząc się we wspólnej modlitwie i zabawie, której fundamentem jest Pan Bóg. Setki tysięcy młodych ludzi, którzy radośnie manifestowali ŻYWY KOŚCIÓŁ, było mocnym przesłaniem dla wszystkich ras, kultur i narodów, że wiara w Jezusa Chrystusa jest tym co nadaje sens, radość i entuzjazm naszemu życiu.

Za ten piękny czas niech będzie uwielbiony Bóg: -  CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU, JAK BYŁA NA POCZĄTKU, TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW. AMEN.

Udział naszych Parafian, utrwalony na zdjęciach, umieściliśmy w naszej galerii.