24. kwietnia to w 2023 roku wspomnienie liturgiczne Świętego Wojciecha. W tym dniu nie zabrakło wielu życzliwości i modlitw w intencji dostojnego Solenizanta - księdza Wojciecha Oleksego.

Podczas Mszy św. wieczornej modliliśmy się w Jego intencji prosząc Boga o wszelkie potrzebne łaski i opiekę Bożą dla Niego.

Przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych złożyli księdzu Wikariuszowi najlepsze życzenia a w ostatnich słowach swoje podziękowanie za dotychczasową pracę wypowiedział ks. proboszcz Prałat Jan Gargasewicz, który zwrócił uwagę na Jego zaangażowanie w pracę z grupami, młodzieżą i przewodniczenie wałbrzyskiej grupie Świdnickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Księdzu Wojciechowi życzymy obfitości Bożych łask w codziennej pracy kapłańskiej, opieki Matki Kapłanów - Maryi i ciągłego wstawiennictwa Świętego Patrona.