MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1764155
WszystkieWszystkie1764155

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

Wspólnota Dom Boży

 
Wspólnota Dom Boży  w ramach XVI edycji Kursu Alpha w dniach 18-20.11.2022 r. zorganizowała dla uczestników wyjątkowe wydarzenie tj. Weekend Alpha, który odbył się w @Dom Rekolekcyjny Diecezji Świdnickiej im.  św. Anieli w Bardzie Śląskim.
 
Tam wzywaliśmy mocy Ducha Świętego
 
Pan przychodził w ogniu i powiewie.
 
Wspólnota w ramach XIV edycji Kursu Alpha w dniach 19-21.11.2021 r. zorganizowała dla uczestników kursu wyjazd do Barda na wyjątkowe wydarzenie tj. Weekend Alpha. 
 
"Kiedy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu. Nagle dał się słyszeć z nieba szum, jakby uderzenie gwałtownego wiatru, i napełnił cały dom, w którym przebywali. Ukazały się im też języki jakby z ognia, które się rozdzieliły, i na każdym z nich spoczął jeden. I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym. " Dz 2, 1-4
 
Podczas weekendu Alpha uczestnicy kursu przybliżyli sobie osobę Ducha Świętego poprzez trzy konferencje:
- Kim jest Duch Święty?
- Co czyni Duch Święty?
- Jak zostać napełnionym Duchem Świętym?

Uczestnicy mogli skorzystać z Sakramentu pokuty i pojednania, który był dla niektórych pierwszym od wielu lat. Ponadto wspólnie braliśmy udział w Mszy Św., modlitwie i uwielbieniu. Był również czas na rozmowy przy ciastku jak również odbyła się piesza wędrówka oraz wieczór humoru.
 

WSPÓLNOTY