MEDJUGORIE 2022

18.08.2022 – 26.08.2022 (9 dni)

Wyjazd w godzinach popołudniowych około godz. 16:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy, Austrię, Słowację do Chorwacji. (nocny przejazd)

Przed południem przejazd do Medjugorie. Zakwaterowanie. Czas wolny, obiadokolacja a po niej modlitwy międzynarodowe w sanktuarium. Nocleg w hotelu.

Śniadanie, całodzienny pobyt w Medjugorie: nawiedzenie sanktuarium, Msza Św. spotkanie z przewodnikiem i nawiedzenie góry objawień Podbrdo (modlitwa różańcowa). Czas wolny do własnej dyspozycji. Obiadokolacja a po niej modlitwy międzynarodowe. Nocleg w hotelu.

Wczesne wyjście na górę Krizevac, powrót na śniadanie i kontynuacja programu w Medjugorie m. in. Msza św. w Tichalinie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Śniadanie i całodzienny wypoczynek nad wodospadami rzeki Krka. Obiadokolacji i nocleg w hotelu.

Śniadanie, kontynuacja programu: Msza św. w Surmancji – Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Odwiedzenie wspólnoty Cenacolo, świadectwo Nensi i Patryka, konferencja o. proboszcza Marinko. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu.

Śniadanie. Msza św. w Vepric – Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes (Chorwacja)

Śniadanie w hotelu. Przejazd na plaże do miejscowości Makarska. Cały dzień wypoczynek nad morzem Adriatyckim.

Wyjazd w drogę powrotną do Polski. (nocny przejazd)

(w cenie śniadania i obiadokolacje, noclegi, ubezpieczenie NW i KL)

Cena 600 zł. + 180 euro

Informacje i zapisy u ks. Łukasza