Uncategorised

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

- 16 września po Mszy św. o godz. 11.30 obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św.

Przypominamy, że jak co roku I Komunia Św. będzie w drugą niedzielę maja czyli 12 maja 2019 r. o godz. 10.00

- 23 września po Mszy św. o godz. 11.00 zbieramy deklaracje komunijne i rozdajemy indeksy dla dzieci.

- W październiku na różaniec dzieci uczęszczają 2 razy w tygodniu (w poniedziałek i w czwartek). Jeżeli w wyznaczonym dniu dziecko posiada przeszkodę by być na różańcu, dziecko może przyjść w innym dniu.

- 7 października na Mszy św. o godz. 11:30 poświęcone zostąną różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św..

- W niedzielę 25 listopada po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  Natomiast 9 grudnia zapraszamy rodziców i dzieci komunijne na godz. 13.00, ponieważ po tej Mszy św. przyjedzie firma szyjąca stroje komunijne i będziemy wybierać stroje komunijne liturgiczne dla dzieci.