3-DNIOWA PIELGRZYMKA

KRAKÓW ŁAGIEWNIKI- KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – WADOWICE – ZAKOPANE - LUDŹMIERZ

Termin: 15 – 17 maj 2020 r.

Wyjazd o godz. 04.00

I dzień

Kraków – zwiedzanie ciekawych miejsc z przewodnikiem, Łagiewniki -poczęstunek: herbatka + „FAUSTYNKI”,

przejazd do Ludźmierza

Ludźmierz - zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Gaździny Gór, Msza Św.

Przejazd do Zakopanego

Zakwaterowanie, obiadokolacja

II dzień

Śniadanie

Zakopane - zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, Krzeptówki, Krupówki, Wielka Krokiew, Sanktuarium Matki Boskiej objawiającej Cudowny Medalik, Msza Św.,

Obiadokolacja  i wieczorek integracyjny przy kapeli góralskiej

III dzień

Śniadanie

Kalwaria Zebrzydowska – Msza Św.,  zwiedzanie, obiad + poczęstunek „kremówkami papieskimi”,

Wadowice – zwiedzanie Bazyliki i Muzeum – domu rodzinny Jana Pawła II oraz nowo wybudowanego Kościoła przez naród włoski.

Wyjazd do domu

Koszt pielgrzymki   550 zł/os.

Pielgrzymkę można wydłużyć o 1 dzień. W programie wyjazd na Słowację: zwiedzanie JASKINI Bielańskiej i kościołów w cenie 10 EURO/os oraz spływ Dunajcem – ok. 60 zł/os. Doliczyć należy też nocleg i wyżywienie 80 zł/os.

Całkowity koszt – 590 zł/os i 10 EURO/os.

Proszę o wybór innego terminu niż weekend majowy, gdyż jest problem z zakwaterowaniem.

W koszt pielgrzymki wliczono przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie, wieczorek przy kapeli góralskiej, obiad w drodze powrotnej, poczęstunki, usługa przewodnicka, wejścia.

Wszelkie informacje pod nr telefonu  695640751

Przy zapisie I rata 150 zł. W razie rezygnacji I rata przepada.