MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę, 2. lutego 2020 roku, Mszy św. o godz. 13 przewodniczył ks. Biskup Adam Bałabuch. Sprawował on Eucharystię w intencji wszystkich darczyńców i dobrodziejów naszej parafii oraz tych wszystkich, którzy swoim wsparciem finansowym wspomogli powstanie naszej jadłodajni. Bez ludzi dobrej woli, którym leży na sercu los drugiego człowieka, nie została by zrealizowana inicjatywa utworzenia jadłodajni przy naszej parafii. 

W uroczystości wzięli udział zaproszeni księża oraz prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, komendanci policji i straży pożarnej oraz przedstawiciele firm i instytucji, które zaangażowały się w projekt budowy jadłodajni.

Po Mszy św. nastąpiło uroczyste poświęcenie jadłodajni przez  ks. bpa Adam Bałabucha. 

Jadłodajnia swoją działalność rozpoczyna 3. lutego. Posiłki będą wydawane codziennie między godz. 13 a godz. 14.30. 

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: